KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14818085

nr 1481 8085

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Signerad, pojke. Olja på duk, 68x33 cm, yttermått inklusive ram: 82x48 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 18:03:08

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg